ŠETŘÍ ČAS

Kompletní trénink je velmi intenzivní a proto stačí opravdu pouze 1x týdně 20 minut tréninku. Díky tomu toho stihnete mnohem více a budete tak výkonnější.

JE EFEKTIVNÍ

Během jednoho 20 minutového tréninku procvičíte až 95% svalstva celého těla, včetně hlubokého stabilizačního systému (HSSS). Je až neuvěřitelné, že 85x za sekundu dojde k aktivaci a deaktivaci svalů (svalových kontrakcí).

ZPEVŇUJE TĚLO

Při cvičení jsou aktivovány podpovrchové svaly i svaly hlubokého stabilizačního systému. Díky tomuto tréninku, tak zapojíte i svaly, které standardně vůlí zapojit neumíte - například svaly pánevního dna nebo hluboké zádové svalstvo.

HUBNUTÍ A CELULITIDA

EMS trénink podporuje růst svalové hmoty, která je zásadní pro efektivní odbourávání tuků. Jednoduše řečeno, se zvýšením svalové hmoty, naše tělo spotřebovává také více energie (energie = tuk), takže budete i hubnout.

ZRYCHLUJE METABOLISMUS

Po intenzivním tréninku tělo postupně regeneruje až 6 dní! Proto také skutečně stačí trénink 1x týdně. A po celou dobu této regenerace funguje tělo ve zvýšeném energetickém režimu.

VHODNÝ V JAKÉMKOLI VĚKU

Při tréninku nezáleží, zda je vám 20, 30, 50 nebo 70 let. Ačkoli má i BODYTEC svá zdravotní omezení, tak s věkem nesouvisí, proto se dá trénink využívat v každém věku a pro každou úroveň trénovanosti.

NEZATĚŽUJE ÚPONY A KLOUBY

Trápí vás bolesti kloubů? EMS trénink aktivuje svaly stejně intenzivně jako napíklad silový trénink a při tom je šetrný ke kloubům a úponům našeho pohybového aparátu.

ODSTRAŇUJE SVALOVÉ DYSBALANCE

Máte sedavé zaměstnání a moc toho nenacvičíte? Děláte jednostranný sport jako tenis nebo golf? Máte za sebou úraz? To vše často způsobuje bolesti zad díky svalovým dysbalancím. Díky EMS impulzům svaly obou polovin těla pracují naprosto stejně intenzivně. Svaly, které jsou v tenzi se uvolní a uleví tak od bolesti zad.

REHABILITACE PO ÚRAZECH

Technologie EMS BodyTec vychází z klasické elektroléčby, která se k rehabilitaci používá již dlouhodobě, proto je ideální k aktivaci svalů, které byly poraněny, nebo které kvůli zranění dlouho odpočívaly.

ODBOURÁVÁ STRES

Stejně jako každé fyzická aktivita, tak i EMS trénink má protistresové účinky, protože při tréninku pomáhá uvolňovat endorfin tzv. hormon štěstí. Takže od nás po tréninku odejdete spokojeni a příjemně unaveni.

Rezervace tréninku

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
TOPlist