JE 20 MINUT TRÉNINKU SKUTEČNĚ DOSTATEČUJÍCÍ?

EMS trénink je mnohem účinnější než klasické cvičení. Díky větší hloubce zatížení svalů dosahuje výsledků za mnohem kratší dobu. Skutečně velmi efektivně posílíte až 95% svalů celého těla za pouhých 20 minut. Nevěříte? Přijďte si to vyzkoušet!

JE EMS TRÉNINK BEZPEČNÝ?

Cvičení s využitím elektrických impulzů se zcela běžně využívá již velmi dlouho při rehabilitacích a dalších léčebných procedurách. BodyTec trénink využívá proud nízkého napětí a cvičení je založeno pouze na vyšší efektivitě přirozených svalových kontrakcí. Navíc po celou dobu tréninku o vás bude pečovat váš osobní trenér.

JAKÁ JSOU PRO EMS TRÉNINK OMEZENÍ?

EMS trénink zvládne opravdu každý zdravý člověk. Trénink však nedoporučujeme v následujících případech:

Váš osobní trenér s vámi všechna tato omezení probere při první návštěvě.

MOHU TRÉNOVAT PO OPERACI NEBO ZRANĚNÍ?

Ano, EMS trénink dokonce pomůže urychlit rekonvalescenci svalů po operaci. Navíc nezatěžuje klouby, šlachy ani vazy. Doporučujeme však vždy předem konzultovat cvičení s vaším lékařem.

CO SI MÁM VZÍT NA SEBE?

Jednoduše nepotřebujete vůbec nic. Zapůjčíme vám na cvičení speciální triko a legíny, které podporují přenos elektrického impulzu do svalů. Jsme vybaveni dostatečným počtem ve všech velikostech.

A CO OBUV A RUČNÍK?

Sportovní obuv si můžete přinést, ale cvičit se dá i na boso. Je to pouze o vašem pocitu pohodlí při tréninku. Ručník si také můžete vzít svůj, ale v případě potřeby vám jej rádi zapůjčíme.

ZVLÁDNU EMS TRÉNINK, I KDYŽ NESPORTUJI?

Bezpochyby! EMS trénink je opravdu vhodný i pro ty, kteří nemají zkušenosti se silovým tréninkem. Proto také budete mít při tréninku k dispozici zkušeného osobního trenéra, který přizpůsobí trénink vašim schopnostem a potřebám.

MOHU KOMBINOVAT EMS TRÉNINK S JINÝM CVIČENÍM?

Určitě, právě proto jsme přístroj zakoupili! Tak aby váš trénink v Delfínu byl skutečně komplexní a efektivní. Proto zapojte EMS trénink do svého tréninkového plánu a svých oblíbených lekcí – čím více pohybu, tím lepší a rychlejší výsledky.

JE EMS TRÉNINK VHODNÝ SPÍŠE PRO MUŽE NEBO PRO ŽENY?

Je to ideální trénink pro všechny! EMS tréninky navštěvují muži i ženy bez rozdílu věku. Stejně tak začátečníci nebo profesionální sportovci. Sportcentrum Delfín vám navíc nabízí jednu velkou výhodu – na tréninku budete sami, pouze se svým osobním trenérem.

Rezervace tréninku

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
TOPlist